Uz dzintara saunu SPA kompleksā Lietuvā!

08.06.2019-09.06.2019 Brīvo vietu skaits 1
Pirkt ceļojumuCena 90.00 €
Uzdot jautājumu
Uz dzintara saunu SPA kompleksā Lietuvā!?v=1558921095

Šis brauciens paredzēts kā jaukas atpūtas ceļojums uz pagājušā gada novembrī Lietuvā atklātu, pilnīgi jaunu, SPA un viesnīcas kompleksu ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma, veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arī pasaulē lielāko un vienīgo DZINTARA saunā pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.

Bet pa ceļam uz to - Žagares muiža un jaukā, priežu mežu ieskautā, piejūras pilsēta Palanga, Nākamajā dienā , mājupceļā, viesosimies Žemaitijas romantiskajā galvaspilsētā – Telšos un saldajā saules pilsētā Šauļos.

 Uz Dzintara saunu Lietuvā!

1.diena: 8.00 izbraukšana no Rīgas (stāvvieta pretī Latvijas Zinātņu akadēmijai Turgeņeva ielā).

Žagares muižas komplekss – ir spilgtākais klasicisma paraugs Lietuvā! Muiža jau no laika gala ir pazīstama ar zirgkopības tradīcijām, tāpēc nozīmīgākā muižas kompleksa daļa ir staļļi, manēža, ratnīca un citas zirgkopības ēkas, pie kurām atrodas arī hipodroms. Tā ir brīnišķīga vieta, kur lēnām pastaigāties pa greznajām telpām un paklausīties vēstures stāstus.. Muižā iekārtots moderns Žagares reģionālā parka apmeklētāju centrs, dažādas ekspozīcijas, telpas atkal grezno vēsturiskas mēbeles un interjera priekšmeti.
Ekskursija vietējā gida vadībā (krievu val.) 3.50 €/pers.

Palanga – priežu mežu ieskautā Lietuvas jūras piekrastes pērle un “Lietuvas vasaras galvaspilsēta”. Saulainu dienu te ir divreiz vairāk kā citos Lietuvas kūrortos. Cauri tekošā Rāžes upīte, uz kuras uzbūvēti 10 tiltiņi, rada pilnīgi citādas izjūtas kā atrodoties mūsu Jūrmalā. Basanavičus gatve - ar restorāniem, krodziņiem, veikaliem, suvenīru kioskiem utt.   Neliela pastaiga pa Palangu iepazīstot pilsētas interesantākos apskates vietas: 

 • Dzintara muzejs – tā ir neorenesanses stila pils, kas celta 1897.g. pēc Berlīnes arhitekta Švehtena projekta, te darbojas Dzintara muzejs ar ~ 4500 eksponātiem
 • Palangas botāniskais parks – ap Dzintara muzeju atrodas lielākais ainavu parks Lietuvā, ko 19. gadsimtā izveidoja slavenais franču dārznieks un ainavu arhitekts Eduards Andrē. Parks ir lieliska vieta pastaigām, šeit ir vairākas statujas, strūklakas un dīķi, kuros peld pīles un gulbji. 
 • Birutes kalns – seno baltu svētnīca un observatorija. Nosaukums radies no leģendas par vaideloti Birutu, kura vēlāk kļuva par lietuviešu valdnieka Ķēstuta sievu
 • statujā “Egle – zalkšu karaliene” attēloti tēli no vietējas leģendas par meiteni Egli un viņas nākamo vīru Zalkšu karali. Skulptūra “Jūrate un Kastītis” vēsta leģendu par jauna zvejnieka un jūras dievietes Jūrates mīlestību. Palangas mols – viens no pilsētas simboliem. Tā garums ir 470 m. No tā paveras lielisks skats uz Palangas pludmali.

Atostogu parkas - SPA viesnīca ar ģeotermālajiem baseiniem. Ūdens tajā nāk no 2400 m dziļurbuma. Iekārtošanās SPA centrā no plkst. 16:00

SPA komplekss piedāvā apmeklēt: 9 iekštelpu baseinus, Sporta baseinu (25 m), kurā katru dienu bez maksas var piedalīties akvatreniņos, 2 hidromasāžas baseinus, 1 nelielu baseiniņu ar gaisa masāžām, 2 āra baseinus (pieejami arī ziemā), baseins ar velotrenažieriem un Kneipa celiņš u.c.

Pirtis: infrasarkanā, tvaika, sāls sauna, gan tradicionālā lietuviešu pirts “Perene”, arī āra pirtis un aromātiskā “Riauška”, maksas pirts: “Jūros mūšoje”.
Iespēja apmeklēt arī pirts rituālus (saskaņā ar viesnīcas programmu). 

Kompleksa piedāvājuma “nagla” ir 2018. gada 7. novembrī atklātā pasaulē pirmā dzintara sauna Saule”, kuras veidošanā ieguldīti 100 000 € un 3 t dabīgā dzintara no Baltijas jūras!

Saules pirts platība ir 22 m², tajā vienlaicīgi var atrasties 15 cilvēki. Pirts iekārtošana prasīja gandrīz gadu. Pasaulē ir pirtis, kurās ir atsevišķi dzintara elementi , bet šajā pirtī izmantots milzīgs daudzums dzintara – ar to noklātas sienas, griesti un lāvas. Pirti jau nodēvējuši par par “pazudušo dzintara istabu”.

Veidojot šo pirti, tika iesaistīti zinātnieki, lai dzintars tiktu pareizi izmantots un atrašanās telpā uzlabotu veselību – līdz noteiktai temperatūrai uzsilušais dzintars izdala dzintara skābi, kas ir nepieciešama katra cilvēka organismam. Pirtī iesaka pavadīt ne vairāk kā 30 min, ar ko pietiek, lai saņemtu maksimālo labumu. Pirts pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un mazina stresu. To iesaka apmeklēt pusaudžiem un bērniem.

Dzintara pirts apmeklējuma maksa: 3 €/pers.

SPA komplekss atvērts līdz plkst. 22:00

Vakariņas iespējams nobaudīt viesnīcas restorānā “Parko virtuvele” (no 12 €/pers.) vai doties 10-15 min pastaigā uz netālo HBH izklaides kompleksu, kur dzirnavu ēkā iespējams nobaudīt dažādus lietuviešu nacionālos ēdienus un vietējo alu, kas brūvēts pēc sentēvu receptēm. Krodziņš atvērts līdz 23:00.    

Dzintara saunas spirdzinātie dodas mājup..

2.diena: Brokastis viesnīcā (zviedru galds).

Telši – Žemaitijas galvaspilsēta, kas izvietojusies uz septiņiem pakalniem Mastis ezera krastos tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Lietuvā. Telši savu nosaukumu ir ieguvuši no nelielās Telšios upītes, kura iztek no minētā ezera. Ir zināms, ka Telšu un Žemaitijas simbols ir lācis, kura skulptūras un attēli ir bagātīgi novietoti dažādās pilsētas vietās. Iepazīsim pilsētas vēsturisko centru, apskatīsim amfiteātri, kur vasarās tīek rīkoti dažādi pasākumi, izstaigāsim pilsētiņas centru apskatot daudzskaitlīgās Žemaitijas simbola – lāča skulptūras un nobaudīsim siera saldējumu ar kafiju Džiugas nama kafejnicā.  

Šauļi – ceturtā lielākā pilsēta Lietuvā. Šuļu vārds pirmo reizi tiek minēts Saules kaujas sakarā, kura pēc lietuviešu vēsturnieku versijas ir notikusi netālu no pilsētas (mēs šai vietai brauksim garām). Padomju laikā pilsēta bija Lietuvas PSR velosipēdu galvaspilsēta, kuras apkārtnē un pašā pilsētā tika izveidots liels skaits celiņu velosipēdistiem. Pašlaik pilsēta lepojas ar savu gājēju ielu, vairāk kā 20 muzejiem, augstāko saules pulksteni Lietuvā, septiņiem Saules objektiem un lielu skaitu pieminekļu un skulptūru. Bet mēs dosimies uz šokolādes fabriku “Rūta”.

 • Šokolādes fabrika Rūta – saldumu fabrika dibināta 1913.gadā un jau gandrīz 100 gadus ražo saldumus un var lepoties ar autentiskiem izstrādājumiem ar plašu garšas paleti. Ekskursija uzņēmuma Šokolādes muzejā. Pēc ekskursijas katram ir iespēja iegādāties rūpnīcas produkciju firmas veikalā

Ekskursija šokolādes rūpnīcā ar gides stāstījumu: 3 €/pers. (krievu val.)

Iespēja iegādāties produkciju – šokolādi, konfektes, u.c. specializētajā Rūtas veikaliņā.  

 •  pirms došanās mājās, iespēja paēst pusdienas vai iepirkties kādā no Šauļu lielveikaliem.

 Ierašanās Rīgā ap 19.30

 Naktsmītņu raksturojums 

 • SPA centra komplekss – divvietīgas istabas ar dušu un WC, brokastis (zviedru galds).   

   Pieteikšanās ceļojumam

 • pieteikties ceļojumam var CEĻASOMA.LV mājas lapā: www.celasoma.lv vai klātienē birojā Elijas iela 17-356, Rīgā.

 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc līguma noslēgšanas un 45 EUR avansa iemaksas

 • atlikusī summa jāiemaksā ne vēlāk kā 5 dienas līdz brauciena datumam

 • ja iemaksas nav izdarītas laikā, firma patur tiesības jūsu rezervāciju anulēt, iepriekš nebrīdinot

 Atteikšanās no ceļojuma

 •  atsakoties no ceļojuma līdz 10 (desmit) dienām pirms tā sākuma, jums tiek atgriezta visa iemaksātā summa
 • atsakoties no ceļojuma mazāk kā 10 dienas pirms tā sākuma, jūs zaudējat visu iemaksāto summu

 • visu iemaksāto summu iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties minētajā ceļojumā

 Atlaides un piemaksas

 •  piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcā – EUR 20

 Ceļojuma cenā ietilpst

 •  transporta pakalpojumi (autobuss atbilstošs grupas lielumam) ceļojuma laikā
 • naktsmītnes ar brokastīm (zviedru galds) un SPA kompleksa apmeklējums

 • SPA kompleksa apmeklējums 1-jā dienā – baseini, pirtis, pirts rituāli un ūdens aerobikas nodarbības, ģeotermālo ūdeņu procedūra

 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi

 Ceļojuma cenā neietilpst

 • Saules/dzintara sauna un citas procedūras viesnīcā
 • ieejas maksa citos objektos un ēdināšanas izdevumi

 • ekskursija Žagares muižā un saldumu fabrikā "Rūta" 

 Papildizmaksas

 • ekskursija ar gida stāstījumu Žagares muižā – 3,50 €/pers 
 • Saules/dzintara sauna – 3 €/pers
 • Ekskursija šokolādes fabrikā – 3 €/pers

 • Pusdienas, vakariņas

 Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām vai derīga ID karte;
 • Pases, kas izdotas līdz 2007.gada 19.novembrim (beztermiņa un uz 50 gadiem izdotās) nav derīgas ceļošanai!