Jāņi Lietuvā - Dzintara sauna SPA kompleksā un leišu alus!

23.06.2019-24.06.2019 Brīvo vietu skaits > 8
Pirkt ceļojumuCena 90.00 €
Uzdot jautājumu
Jāņi Lietuvā - Dzintara sauna SPA kompleksā un leišu alus!?v=1558921070

Piedāvājam Jāņu dienu šogad sagaidīt pagājušā gada novembrī Lietuvā atklātā, pilnīgi jaunā SPA un viesnīcas kompleksā ar ģeotermālajiem ūdeņiem, kas nāk no 2400 m dziļuma ar veselu virkni baseinu, piršu utt., kā arī pasaulē lielāko un vienīgo DZINTARA saunā pasaulē, kuras veidošanā izmantotas 3 t dabīgā Baltijas jūras dzintara.

Varbūt arī lietuviešiem nav tādu Jāņu tradīciju kā pie mums, bet viņi arī pulcējas kopā, lai sagaidītu īsāko vasaras dienu. Pa ceļam pārbaudīsim vai Šatrijas kalna raganas sen kā manītas, tad mūs sagaidīs jaukā piejūras pilsēta Palanga un dienas izskaņā SPA komplekss ar Dzintara saunu. Līgo nakti varam sagaidīt netālajā HBH izklaides kompleksā dzerot uz vietas brūvētu lietuviešu alu.

Uz Dzinatara saunu Jāņos! 

1.diena: 8.00 izbraukšana no Rīgas (stāvvieta pretī Latvijas Zinātņu akadēmijai Turgeņeva ielā).

 • Šatrijas kalns (228 m) - sena baltu kulta vieta un pilskalns vienlaikus. No kalna paveras plašs skats uz apkārtni, no tā labos laikos redzami gan Telši, gan cits varens Žemaitijas kalns – Medvegalis. Ar Šatrijas kalnu saistās leģendas par raganām, kas te pulcējušās Līgo naktī..... pat viduslaiku tiesu dokumentos esot fiksēti šādi gadījumi. Šonakt te arī degs ugunskurs un kas zin, varbūt uz to salidos vietējās raganas... 
 • Palanga – priežu mežu ieskautā Lietuvas jūras piekrastes pērle un “Lietuvas vasaras galvaspilsēta”. Saulainu dienu te ir divreiz vairāk kā citos Lietuvas kūrortos. Cauri tekošā Rāžes upīte, uz kuras uzbūvēti 10 tiltiņi, rada pilnīgi citādas izjūtas kā atrodoties mūsu Jūrmalā. Basanavičus gatve - ar restorāniem, krodziņiem, veikaliem, suvenīru kioskiem utt.   Neliela pastaiga pa Palangu iepazīstot pilsētas interesantākos apskates vietas: 

  • Palangas botāniskais parks ar Dzintara muzeju – ap Dzintara muzeju atrodas lielākais ainavu parks Lietuvā, ko 19. gadsimtā izveidoja slavenais franču dārznieks un ainavu arhitekts Eduards Andrē. Parks ir lieliska vieta pastaigām, šeit ir vairākas statujas, strūklakas un dīķi, kuros peld pīles un gulbji. 
  • Birutes kalns – seno baltu svētnīca un observatorija. Nosaukums radies no leģendas par vaideloti Birutu, kura vēlāk kļuva par lietuviešu valdnieka Ķēstuta sievu
  • statujā “Egle – zalkšu karaliene” attēloti tēli no vietējas leģendas par meiteni Egli un viņas nākamo vīru Zalkšu karali. Skulptūra “Jūrate un Kastītis” vēsta leģendu par jauna zvejnieka un jūras dievietes Jūrates mīlestību. Palangas mols – viens no pilsētas simboliem. Tā garums ir 470 m. No tā paveras lielisks skats uz Palangas pludmali. 
  • Atostogu parkas” - SPA viesnīca ar ģeotermālajiem baseiniem. Ūdens tajā nāk no 2400 m dziļurbuma. Iekārtošanās SPA centrā no plkst. 16:00

SPA komplekss piedāvā apmeklēt: 9 iekštelpu baseinus, Sporta baseinu (25 m), kurā katru dienu bez maksas var piedalīties akvatreniņos, 2 hidromasāžas baseinus, 1 nelielu baseiniņu ar gaisa masāžām, 2 āra baseinus (pieejami arī ziemā), baseins ar velotrenažieriem un Kneipa celiņš u.c.

Pirtis: infrasarkanā, tvaika, sāls sauna, gan tradicionālā lietuviešu pirts “Perene”, arī āra pirtis un aromātiskā “Riauška”, maksas pirts: “Jūros mūšoje”.
Iespēja apmeklēt arī pirts rituālus (saskaņā ar viesnīcas programmu). 

Kompleksa piedāvājuma “nagla” ir 2018. gada 7. novembrī atklātā pasaulē pirmā dzintara sauna “Saule” , kuras veidošanā ieguldīti 100 000 € un 3 t dabīgā dzintara no Baltijas jūras!

Saules pirts platība ir 22 m², tajā vienlaicīgi var atrasties 15 cilvēki. Pirts iekārtošana prasīja gandrīz gadu. Pasaulē ir pirtis, kurās ir atsevišķi dzintara lementi , bet šajā pirtī izmantots milzīgs daudzums dzintara – ar to noklātas sienas, griesti un lāvas. Pirti jau nodēvējuši par par “pazudušo dzintara istabu”.

Veidojot šo pirti, tika iesaistīti zinātnieki, lai dzintars tiktu pareizi izmantots un atrašanās telpā uzlabotu veselību – līdz noteiktai temperatūrai uzsilušais dzintars izdala dzintara skābi, kas ir nepieciešama katra cilvēka organismam. Pirtī iesaka pavadīt ne vairāk kā 30 min, ar ko pietiek, lai saņemtu maksimālo labumu. Pirts pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un mazina stresu. To iesaka apmeklēt pusaudžiem un bērniem.

Dzintara pirts apmeklējuma maksa: 3 €/pers.

SPA komplekss atvērts līdz plkst. 22:00

Vakariņas iespējams nobaudīt viesnīcas restorānā “Parko virtuvele” (no 12 €/pers.) vai doties 10-15 min pastaigā uz netālo HBH izklaides kompleksu, kur dzirnavu ēkā iespējams nobaudīt dažādus lietuviešu nacionālos ēdienus un vietējo alu, kas brūvēts pēc sentēvu receptēm. Krodziņš atvērts līdz 23:00.    

2.diena: Brokastis viesnīcā (zviedru galds). Izbraukšana no viesnīcas ap 10:00.

 • Mosedis – vēsturiski senās kuršu zemes Ceklis teritorija. Te Bārtavas upes krastā uz kalna ir slējies kuršu pilskalns. Pilsēta jau kopš padomju laikiem ir bijusi slavena ar vietējā daktera Vaclova Inta aizraušanos – akmeņu vākšanu. 50 gadu laikā Vaclovs Ints ir savācis pāri par 150 000 dažāda lieluma akmeņu, kas izvietoti pa visu pilsētu – viņa privātmājas dārzā, uz ielas, pilsētas centrālajā laukumā, bet Bārtavas upes krastā pie vecajām ūdensdzirnavām ir iekārtots Akmeņu muzejs.
 • Telši – Žemaitijas galvaspilsēta, kas izvietojusies uz septiņiem pakalniem Mastis ezera krastos tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Lietuvā. Telši savu nosaukumu ir ieguvuši no nelielās Telšios upītes, kura iztek no minētā ezera. Ir zināms, ka Telšu un Žemaitijas simbols ir lācis, kura skulptūras un attēli ir bagātīgi novietoti dažādās pilsētas vietās. Iepazīsim pilsētas vēsturisko centru, apskatīsim amfiteātri, kur vasarās tīek rīkoti dažādi pasākumi, izstaigāsim Mastis ezera prominādi, kas ir viena no modernākajām Baltijā.

Iespēja iegādāties produkciju – sieru, konfektes ar sieru, u.c. specializētajā Džiugas veikaliņā – kafejnīcā.  

 • mājupceļā Šauļi ar iebraukšanu turienes lielveikalā – iespēja iepirkties un ieturēt maltīti.

Ierašanās Rīgā ap 18.00 

Naktsmītņu raksturojums

 •  Viesnīca SPA centrs – divvietīgas/trīsvietīgas istabas ar dušu un WC, brokastis.

Pieteikšanās ceļojumam

 • pieteikties ceļojumam var CEĻASOMA.LV mājas lapā: www.celasoma.lv vai klātienē birojā Elijas iela 17-356, Rīgā.

 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc līguma noslēgšanas un 45 EUR avansa iemaksas

 • atlikusī summa jāiemaksā ne vēlāk kā 3 dienas līdz brauciena datumam

 • ja iemaksas nav izdarītas laikā, firma patur tiesības jūsu rezervāciju anulēt, iepriekš nebrīdinot

  Atteikšanās no ceļojuma

 • atsakoties no ceļojuma līdz 10 (desmit) dienām pirms tā sākuma, jums tiek atgriezta visa iemaksātā summa
 • atsakoties no ceļojuma mazāk kā 10 dienas pirms tā sākuma, jūs zaudējat visu iemaksāto summu

 • visu iemaksāto summu iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties minētajā ceļojumā

 Atlaides un piemaksas

 •  piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcā – EUR 20

 Ceļojuma cenā ietilpst

 •  transporta pakalpojumi (autobuss atbilstošs grupas lielumam) ceļojuma laikā
 • naktsmītnes ar brokastīm (zviedru gads) un SPA kompleksa apmeklējums

 • SPA kompleksa apmeklējums 1-jā dienā – baseini, pirtis, pirts rituāli un ūdens aerobikas nodarbības, ģeotermālo ūdeņu procedūra

 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi

 Ceļojuma cenā neietilpst

 •  Saules/dzintara sauna un citas procedūras viesnīcā
 • Ieejas maksa citos objektos un ēdināšanas izdevumi

 Papildizmaksas

 •  Saules/dzintara sauna – 3 €/pers
 • Pusdienas, vakariņas

  Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām vai derīga ID karte;
 • Pases, kas izdotas līdz 2007.gada 19.novembrim (beztermiņa un uz 50 gadiem izdotās) nav derīgas ceļošanai!