Izbaudi rudenīgo Slovākiju

Izbaudi rudenīgo Slovākiju?v=1571524533

Izbaudi rudenīgo Slovākiju        5 dienas           

(bez piemaksām par izbraukuma ekskursijām)

 

1.diena

6.00 izbraukšana no autobusu stāvvietas pie bijušā Latvijas pasta/ Origo. Rīgas. Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā pie Krakovas vai Veļičkā.

2. diena

Brokastis viesnīcā
Veļičkas sālsraktuvju (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā) apmeklējums, kura laikā būs iespēja apskatīt pazemes eju labirintus vairāku km garumā, iepriekš pa vītņu kāpnēm nokāpjot 63 m dziļumā, kā arī viesoties sāls baznīcā, kurā notiek pat dievkalpojumi.

Wyzne Zamek pie Dunajecas upes no kura paveras lielisks skats uz apkārtējiem kalniem un ūdenskrātuvi. Iespēja iegādāties un nobaudīt īstu aitas sieru un aitas kefīru.

Ierašanās Slovākijā. Pienini Nacionālajā parkā mūs sagaidīs 10 km garš brauciens ar plostiem pa mežu un varenu klinšu ieskauto līkumaino Dunajecas upi. Vakarā vakariņas nacionālajā Goraļu krogā Penīnu kalnu ielokā, iespēja iedzert slovāku nacionālo dzērienu Borovičku un uzlaist kādu danci..

Nakts viesnīcā Spišska Stara Ves

3.diena

Brokastis. Brauciens baudot Slovākijas ainavas uz Bardejov – pilsēta iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tirgus laukums ar Sv.Edigeja baznīcu, Rātsnamu, kā arī gotikas un renesanses stila māju apbūvi.

Hervatov – unikāla Sv.Franciska baznīca ar fantastiskiem sienu un griestu gleznojumiem. Baznīca ir vecākā Slovākijas koka baznīca ~ 1500. gads, iekļauta UNESCO pasaules kultūras pieminekļu sarakstā.  

Pārbrauciens uz gotisko pilsētu Levoču, kuras centrs ir viens vienīgs kultūras, arhitektūras, mākslas un vēstures piemineklis un bagātāko pilsētnieku mājas apgleznotas sgrafito stilā.. Jēkaba baznīcas galvenais koka altāris ir augstākais gotiskais altāris pasaulē!

Iespaidīgās Spiškas pils (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā), kas ir lielākais šāda veida cietoksnis A-Eiropā, apmeklējums.

Pa ceļam izbrauksim cauri vietējo čigānu ciemam, lai aplūkotu vietējās arhitektūras „šedevrus“, kā arī apskatīsim nelielu sēra geizeri.

Pelde Vrbovas termālajos sēra baseinos.  

Nakts viesnīcā Popradā

4.diena

Brokastis. Beļianskas stalaktītu ala – apskates trases garums 1370 m, alas kopējais garums 3641 metrs, nolaišanās pazemē 160 m dziļumā. Ekskursijas ilgums – 70 minūtes.

Pārbrauciens atpakaļ uz Poliju. Krakova – senā Polijas galvaspilsēta – zinātnes, mākslas un kultūras centrs. Ekskursija pa Krakovas vecpilsētu un Vāveles kalnu. Vecpilsētā apskatīsim tirgus laukumu, Sukenicu, klausīsimies Heināla skaņās, Vāveles kalnā - pili un katedrāli, kurā atrodas poļu karaļa kapenes. No kalna iespaidīgs skats uz Vislu un tālumā esošajiem pakalniem. Brīvais laiks pilsētā.

Nakts viesnīcā Krakovā vai tās apkārtnē.

5.diena - Mājupceļš caur Poliju, Lietuvu.

Vakarā ierašanās Rīgā.

 

Papildus izdevumi:

  • Veļičkas sālsraktuves – no 85 PLN (15,50 EUR);
  • Beļianskas stalaktītu alas– 8 EUR (seniori: 7 EUR, skolēni 4 EUR);
  • Spiškas pils – 6 EUR (bērniem 3,00 EUR);
  • Vrbovas termālais sēra baseins  – no 9,50 EUR (7 EUR);
  • Brauciens ar plostu pa Dunajecas upi – no 12 EUR;
  • Spiškas pils – 6 EUR (bērniem 3,00 EUR);
  • pusdienas Slovākijā – no 10 EUR;
  • vakariņas nacionālajā krodziņā ar šova elementiem - 13 EUR.

 

  •        Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki apskates objektos ir orientējoši un var mainīties.
  •        Kompānija ir tiesīga mainīt ekskursiju secību ceļojumā.

Adrese:   Elijas iela 17-356 (3 stāvs), Rīga, LV-1050

Tālrunis: +371 26 444119, 27531959

Licence: Nr. T-2019-11

Nosūtīt ziņu

Facebook Draugiem