Par mums

Sveicināti!

Šī ir oficiālā Tūrisma operatora firmas CEĻASOMA.LV mājas lapa. Tā radīta visiem ceļojumu cienītājiem, kam ceļotkāre un jaunu vietu iepazīšana ir svarīga dzīves sastāvdaļa, kas vienmēr vēlas uzzināt ko jaunu un redzēt skaistas vietas.

Pieteikties ceļojumiem, kā arī tos iegādāties varat mūsu ceļojumu on-line pasūtīšanas sistēmā internetā CEĻASOMA.LV mājas lapā. Ja vēlaties mūs redzēt klātienē, tad ceļojuma pirkšana var notikt arī kompānijas birojā Rīgā, Pilsoņu ielā 5-4.  

Kā mēs ceļojam?  Baltijas valstis, Polija, Čehija un Slovākija - izmantojam tradicionālos autobusus, kuru lielums būs atkarīgs no braucēju skaita. Tie var būt gan 18, gan 28, gan 44 vietīgi un pat lielāki.  

Toties tālie braucieni ārpus Baltijas tiek veidoti nelielām grupām ar jauniem, ērtiem un moderniem mikroautobusiem. Mikroautobusi ir ar pagarināto bāzi - koferiem, čemodāniem un somām vietas gana, sēdēšana ērta. Kādas ir šādu nelielu grupu priekšrocības - mūsu brauciens ir tāds pats kā ar privāto automašīnu draugu lokā. Gribam iedzert kafiju pa ceļam - lūdzu, braucam iekšā pirmajā kafejnīcā. Galā nokļūstam ātri, nestāvam rindās sabiedriskajās ēstuvēs vai pie labierīcībām, varam iebraukt tur, kur netiek lielais autobuss, skaistus dabas skatus izbaudām apstājoties, nevis fotografējot garāmbraucot caur autobusa logu. Nakšņot cenšamies privātajās pansijās, tādējādi izjūtot naktsmītnes saimnieku dzīves kolorītu.  

Iespēju robežās, mēs cenšamies veidot savus braucienus maksimāli atšķirīgus no citu tūrisma kompāniju piedāvājumiem, iekļaujot tajos pēc iespējas lielāku skaitu dabas objektu. Ceļojuma programmas veidojam pārdomātas, bez iznīcinoši gariem pārbraucieniem. Ceļojumam jāatnes gan prieks, gan atpūta, nevis jāsastāv no 15 minūšu garām fotopauzēm katrā apstāšanās vietā!

Idejas braucieniem joprojām piedāvājam smelties mūsu profilos draugiem.lv un facebook, kur iespējams atradīsiet sev noderīgu informāciju. Tur tiek izvietoti braucienu apraksti un fotogrāfijas.

"Laba kompānija labiem cilvēkiem!"

Tava Ceļasoma.