Par mums

Sveicināti!

CEĻASOMA.LV mājas lapa, radīta visiem ceļojumu cienītājiem, tiem kam ceļotkāre un jaunu vietu iepazīšana ir svarīga dzīves sastāvdaļa, kas vienmēr vēlas uzzināt ko jaunu un redzēt skaistas vietas.

Ir pagājis 2016.gads, kura laikā visi, ar ko esam kļuvuši "tuvākās attiecībās" ir piedalījušies kādā no mūsu organizētajiem braucieniem. Šogad šādu braucienu kļūs vairāk un ceram, ka mūs pamanīs, novērtēs un iepazīs arī tie, kas to vēl nav paspējuši.

Esam spēruši soļus arī jauno braucēju ērtībai un drošībai, sākot no on-line ceļojumu pasūtīšanas sistēmas izveides un beidzot ar oficiālas reģistrēšanās TATO (Tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datu bāze) un Tūrisma operatora statusa iegūšanas. Vēl kā jaunums jāmin tas, ka pašlaik sākam iekārtoties savās biroja telpās Rīgā, Elijas ielā 17-356. Laipni aicināti ciemos!

Atgādinām, ka mūsu braucieni ārpus Baltijas tiek veidoti nelielām grupām ar jauniem, ērtiem un moderniem mikroautobusiem. Mikroautobusi ir ar pagarināto bāzi - koferiem, čemodāniem un somām vietas gana, sēdēšana ērta. Kādas ir šādu nelielu grupu priekšrocības - mūsu brauciens ir tāds pats kā ar privāto automašīnu draugu lokā. Gribam iedzert kafiju pa ceļam - lūdzu, braucam iekšā pirmajā kafejnīcā. Galā nokļūstam ātri, nestāvam rindās sabiedriskajās ēstuvēs vai pie labierīcībām, varam iebraukt tur, kur netiek lielais autobuss, skaistus dabas skatus izbaudām apstājoties, nevis fotografējot garāmbraucot caur autobusa logu. Nakšņot cenšamies privātajās pansijās, tādējādi izjūtot naktsmītnes saimnieku dzīves kolorītu.  

Baltijas valstis - izmantosim tradicionālos autobusus, kuru lielums būs atkarīgs no braucēju skaita. 

Mēs netaisāmies kopēt citu tūrfirmu piedāvājumus, bet cenšamies piedāvāt kaut ko savu, arī it kā jau labi pazīstamos un zināmos maršrutos. Ceļojuma programmas veidojam pārdomātas, bez iznīcinoši gariem pārbraucieniem. Ceļojumam jāatnes gan prieks, gan atpūta, nevis jāsastāv no 1 stundu garām fotopauzēm katrā apstāšanās vietā!

Un vēl viena, ne mazāk svarīga lieta - mūsu braucienos nav slēpto maksājumu ar naudas vākšanu autobusā, par "papildus izbraukuma ekskursijām". Cik vien ilgi varēsim, tik pieturēsimies pie šī principa. Mēs norādam galīgo brauciena cenu un jums nevajaga rēķināt, meklējot starp programmas rindām, cik tad galu galā maksā šis brauciens.

Idejas braucieniem joprojām piedāvājam smelties mūsu profilos draugiem.lv un facebook, kur iespējams atradīsiet sev noderīgu informāciju. Tur tiek izvietoti braucienu apraksti un fotogrāfijas.

Ceļosim kopā!

Tava Ceļasoma.

Adrese:   Elijas iela 17-356 (3 stāvs), Rīga, LV-1050

Tālrunis: +371 26 444119, 27531959

TATO numurs: TATO 2017-2

Nosūtīt ziņu

Facebook Draugiem